Son Dakika! Togg, yoğun talep nedeniyle çekilişle teslim edilecek araç sayısını 12 binden 20 bine çıkardı

Türkiye’nin doğuştan elektrikli birinci akıllı yerli arabası Togg T10X için ön sipariş süreci geçtiğimiz hafta başladı. Şirketten yapılan açıklamada, yerli araba için verilen ön sipariş sayısının 7 günde 100 bine ulaştığı belirtildi.

20 BİNE ÇIKARILDI

Yoğun ilginin akabinde bugünse Togg’dan yapılan açıklamada şu tabirler yer aldı: “Yoğun ilginiz için teşekkür ediyor çekilişle teslim edilecek T10X adedini 12 binden 20 bine çıkarıyoruz. Togg.com.tr ve Trumore uygulamasında heyecan devam ediyor. Ön Sipariş için son gün 27 Mart. Çekiliş tarihi de bir gün ileri alınarak 29 Mart oldu.”

ARZUYA NAZARAN YAPILANDIRILABİLİYOR

2023 yılı içinde T10X sahibi olmak için çekilişe katılmak isteyenler, diledikleri T10X versiyonunu seçip istedikleri üzere yapılandırabiliyor. Kullanıcılar seçtikleri versiyonun dizaynını, ‘Türkiye’nin Renkleri’yle 360 derece döndürerek inceleyip, dış renk seçeneğine karar verebiliyor. Dilenirse akıllı aygıtın bulunduğu ortam değiştirilerek beğenilen dış rengin T10X üzerinde güneşli bir havada nasıl göründüğü de görülebiliyor.

Dış rengi belirleyen kullanıcılar, bir sonraki adımda T10X’in jant seçenekleri ortasından seçim yapıp, iç tasarımı keşfetmeye geçiyor. Kullanıcılar, T10X’in geniş hacimli iç dizaynını yakınlaştırarak yahut daha geniş bir açıdan görebiliyor. Sonrasında da opsiyonel donanımları eklenip, lansmana özel avantajlı donanım paketlerinin ayrıntıları görüntülenebiliyor. Konfigürasyonu tamamlayanlar özet sayfasında ayrıntıları inceleyip son denetimlerini yapıyor. Ön sipariş mukavelesini inceleyip onaylayanlar ise ödeme evresine geçiyor.

Eğer kullanıcının daha önceden kurulu bir Trumore e-Cüzdanı varsa ve 60 bin lira bakiye yüklemişse ön ödemeyi tamamlayarak çekilişe katılma hakkı kazanacak ya da Trumore üzerinden Trumore e-Cüzdanını yaratıp 60 bin lira bakiyesini yükledikten sonra ön ödemeyi tamamlayarak, çekilişe katılma hakkı elde edecek.

SİPARİŞ HAKKI TANINMAYANLARA PARASI İADE EDİLECEK

Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına akabinde bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir